Про Нас

Пригоризонтна обсерваторія Безводовка – це дослідницький проект, завданням якого, є вивчення археологічних пам’яток Безводівки. Водночас, це авторський проект дослідника і краєзнавця Олександра Кликавки. Я побачив Безводівські «кургани» під іншим ракурсом, який раніше був невидимим для решти. Оскільки, я не обтяжений регаліями наукових звань, можу вільно висловлювати свої думки та ідеї. І хоча я це роблю не за канонами прийнятими в історичних, наукових або журналістських колах, вбачаю в цьому позитив. Наука повинна бути доступною, відкритою і популярною, тому формат сайту проекту є науково-популярним. Проект є масовим, не для закритого клубу спеціалістів. На сайті немає посилань на дисертації та монографії, оскільки, Безводівкою раніше серйозно не займалися і вашій увазі представлений унікальний контент.

Українська земля має таку багату і стародавню історію, що про кожне урочище можна відзняти цікавий та яскравий документальний фільм. Проста камера, бажання і любов до рідного краю та його історії, можуть створити рекламу, яка перенаправить внутрішні та зовнішні туристичні потоки від пірамід Єгипту, англійського Стоунхенджу та античних  колон Греції до наших неповторних історичних місць. Це ще одна  мета проекту – показати українцям, що саме цікаве не за морем, а в декількох годинах їзди на авто. Іноземці можуть побачити, що українська цивілізована історія почалася не однією з самих останніх - 1000 років тому, а набагато раніше і переплітається своїм  корінням з древніми цивілізаціями близького Сходу та західної Європи, а може і сягає глибше.

На Ічнянщині відкрито Безводовку, але це тільки вершина величезного айсбергу. Скільки ще таємниць минулого чекає свого часу? Кожен ваш перегляд, кожне поширення в соціальних мережах і з уст в уста сприятиме відродженню нашої історії та встановленню історичної правди. Пригоризонтна обсерваторія Безводівка це місце сили, місце знань, місце, де можна доторкнутися до творіння розуму та рук поколінь предків, які від нас далеко в часі настільки, що складно уявити.

ПІДПИСАТИСЯ

 

ПІДТРИМАТИ

Become a Patron!